MEIST

Kõik sai alguse umbes kümme aastat tagasi, kui meie majapidamisse jõudis esimene 3D printer. Naispool mõtles kohe, kuidas seda masinat praktiliselt kasutada (et sellest ikka kasu ka oleks! 😄) ja nii sündis idee valmistada mõned piparkoogivormid. Peale katsetusi ja testimisi sündiski küpsisevormid.eu. 

Meie missioon on pakkuda küpsetajatele ainulaadseid küpsisevorme, mis on midagi enamat kui tavapärased poest saadavad vormid. Eesmärk on tuua rõõmu nii väikestele kui suurtele, et lastega koos küpsetamine oleks veelgi toredam.

Perega koos veedetud aeg on meie jaoks väga oluline. Samuti hoolime keskkonnast ning seetõttu on meie küpsisevormid valmistatud taimepõhisest biolagunevast materjalist. Plastmassi on maailmas niigi palju, seega püüame pakkuda jätkusuutlikku alternatiivi.

Meie tooted on 3D prinditud ja võimaldavad luua igasuguseid kujusid, sealhulgas selliseid, millel näod lausa välja joonistuvad. Rõõmsameelsed ja lõbusad vormid teevad küpsetamise tõeliselt nauditavaks.

Vormide valikust leiab igaüks endale midagi. Pakume laia valikut näiteks erinevaid koeratõuge, loomakujusid ja hobidega seotud vorme. Tutvu meie tootevalikuga siin. Kui aga ei leia kohe sobivat, siis anna meile teada – meile meeldib oma tootevalikut pidevalt uute ja põnevate kujunditega täiendada!

Teekond lõbusate küpsisteni algab siit!

küpsisevormid

meie Sõbrad ja koostööpartnerid